Rok 2016

Absolwenci eksternistycznego kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Żukowo, 06 - 07 sierpnia 2016 r.

Nr legitmacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2547Olaf Stasiak trzeci
2550Michał Szumann trzeci
2549Karolina Szumann trzeci
2548Łukasz Jasiński trzeci
2551Łukasz Luhm trzeci
----Agnieszka Szulc ----

powrót na górę



Absolwenci szkoleń doskonalących, nadane uprawnienia ITiRPZKaj Przodownikom Turystyki Kajakowej PTTK oraz absolwentom poprzednich szkoleń

Soczewka, 10 - 13 listopada 2016 r.

Nr legitmacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2541Mariusz Denisiuk trzeci
2543Jacek Zendwalewicz trzeci
2542Rafał Grabowski trzeci
2544Michał Kurpios trzeci
2545Marcin Wuwer trzeci
2546Piotr Krówka trzeci
2473Marcin Madzia drugi
2465Kamila Biel pierwszy
2481Marcin Suszka pierwszy
2494Michał Raczyński drugi

powrót na górę



Rok 2015

Absolwenci Szkolenia Animatorów Sportu Powszechnego „Kajaki Wszystkich Dzieci” cz. II
oraz szkolenia doskonalącego w specjalności "Szkolenia kajakowe"

Część teoretyczna, Warszawa 06 - 08 listopada 2015 r.

Nr legitmacji/certyfikatunazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
26/ITPZKaj/2015Mirosław Muszyński ----
27/ITPZKaj/2015Klaudiusz Dawid ----
28/ITPZKaj/2015Tomasz Woźniak ----
29/ITPZKaj/2015Michał Raczyński ----
30/ITPZKaj/2015Dariusz Cyniak ----
31/ITPZKaj/2015Grzegorz Wardacki ----
32/ITPZKaj/2015Elżbieta Kurek ----
33/ITPZKaj/2015Jolanta Suszka ----
34/ITPZKaj/2015Marcin Suszka ----
35/ITPZKaj/2015Zbigniew Krakowiak ----
36/ITPZKaj/2015Piotr Krówka ----
37/ITPZKaj/2015Marcin Madzia ----
38/ITPZKaj/2015Ewa Więcaszek ----
39/ITPZKaj/2015Wojciech Kuc ----
40/ITPZKaj/2015Kamila Biel ----
41/ITPZKaj/2015Marcin Marciniewski ----
42/ITPZKaj/2015Maciej Gajda ----
----Emilia Chamerska* ----
2463Tomasz Kubiak-Bielski* drugi
----Wojciech Bigiel*----

* prowadzenie zajęć


powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Ostrzyce, 04 - 12 lipca 2015 r.

Nr legitmacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2529Mikołaj Szumann trzeci
2527Katarzyna Kurczycka trzeci
----Paweł Kapuściński----
----Marcin Smolarczyk----
2518Monika Jasińska trzeci
----Bartłomiej Szczygieł----
----Joanna Skiba ----
----Mikołaj Kułakowski----

powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Rybnik, kurs niestacjonarny od lutego do czerwca 2015. Egzamin 20 - 21 czerwca 2015 r.

Nr legitmacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2510Andrzej Ambroziak trzeci
2532Wioletta Bielas trzeci
2511Anna Goździk trzeci
----Rafał Grabowski ----
2520Piotr Kaczmarek trzeci
----Michał Kurpios ----
2528Łukasz Rak trzeci
----Magdalena Langer ----
2538Bibianna Dawid trzeci
2539Jerzy Habdas trzeci
2534Iwona Kanwiszer-Murzyn trzeci
2535Szymon Niesłańczyk trzeci
2537Damian Parma trzeci
2536Tomasz Parma trzeci
2530Agata Staszewska-Madzia trzeci
2531Waldemar Trojnar trzeci
----Marcin Wuwer ----
----Piotr Krówka ----

powrót na górę



Absolwenci Szkolenia Animatorów Sportu Powszechnego „KAJAKI WSZYSTKICH DZIECI”

Kozienice 17-19.04.2015 r.

Nr certyfiatunazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
KTiR PZKaj/1/2015Marek Babik....
KTiR PZKaj/2/2015Cezary Drak....
KTiR PZKaj/3/2015Izabela Klusek....
KTiR PZKaj/4/2015Tomasz Kościak....
KTiR PZKaj/5/2015Ola Kowalska....
KTiR PZKaj/6/2015Hanna Kuligowska....
KTiR PZKaj/7/2015Tadeusz Kuligowski....
KTiR PZKaj/8/2015Maciej Maciejewski....
KTiR PZKaj/9/2015Michał Malesza....
KTiR PZKaj/10/2015Lucyna Mańkowska....
KTiR PZKaj/11/2015Ewelina Matlak....
KTiR PZKaj/12/2015Rafał Młodawski....
KTiR PZKaj/13/2015Anna Piusińska....
KTiR PZKaj/14/2015Monika Rogała....
KTiR PZKaj/15/2015Adam Rybarczyk....
KTiR PZKaj/16/2015Radosław Siuda....
KTiR PZKaj/17/2015Jan Skrzyński....
KTiR PZKaj/18/2015Katarzyna Smolarczyk....
KTiR PZKaj/19/2015Marzanna Suder....
KTiR PZKaj/20/2015Grzegorz Wardacki....
KTiR PZKaj/21/2015Robert Walczyk....
2224Iza Książek*pierwszy
----Marcin Sochaj*----
----Tomasz Kubiak-Bielski*----
----Emilia Chamerska*----
----Tomasz Kowalczyk*----

* prowadzenie zajęć


powrót na górę



Rok 2014

Absolwenci szkolenia doskonalącego w specjalności "Prowadzenie spływów"

Zajęcia teoretyczne, listopad 2013 - Rynia, Zaliczenie luty-sierpień 2014 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2465Biel Kamiladrugi
2257Bielak Agatapierwszy
2157Golon Leszekdrugi
2338Kowalczyk Tomaszpierwszy
2418Luboń Bartoszdrugi
2412Luboń Arkadiuszpierwszy
2411Luboń Sławomirpierwszy
2433Mierzejewska Magdalenadrugi
2191Śmieciuch Jolantadrugi
2466Cyniak Dariuszdrugi
2443Kuligowski Tadeuszpierwszy
2480Suszka Jolantadrugi
2481Suszka Marcindrugi
2401Woźniak Tomaszpierwszy

powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Nadbrzeże, Porzecze, 11 - 21 września 2014 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2517Sucheński Grzegorztrzeci
----Swatowski Gerard-----
2552Gagjew Mateusztrzeci
2533Bakun Bartosztrzeci
2526Ostrowski Tomasztrzeci
----Grudziński Mariusz-----

powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Ostrzyce, 05 - 13 lipca 2014 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2507Bodnar Tomasztrzeci
2508Bondyra Krzysztoftrzeci
2509Kontowicz Adamtrzeci
----Liberacka Justyna-----
----Iwanowski Michał-----
2512Maćkowska Barbaratrzeci
2513Matusiak Michałtrzeci
2514Pszeniczny Rafałtrzeci
2515Grochowalski Andrzejtrzeci
2516Kwasucki Sławomirtrzeci
2518Olender Michałtrzeci
2519Łysiak Radosławtrzeci
----Stromski Mateusz-----
----Rusnak Dominika-----
2395Talar Grzegorztrzeci
2522Chamerska Nataliatrzeci

powrót na górę



Absolwenci kursów eksternistycznych na Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Lata 2010 - 2014 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2396Sochaj Filiptrzeci
2523Orzeszyna Łukasz*trzeci
2524Mikucki Michał*trzeci

* Drawa Szkoleniowa 2009


powrót na górę



Rok 2013

Absolwenci szkolenia uzupełniającego dla IRR o specjalności kajakarstwo

Rynia, 08 - 11 listopada 2013 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2506Pieńkowski Waldemartrzeci
2503Kluczniok Jacek trzeci

powrót na górę



Absolwenci kursu Asystentów Instruktora Turystyki i Rekreacji PZKaj

Ocypel, 15 - 25 sierpnia 2013 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
----Gilarski Szymon-----
2502Kalinowski RafałAsystent Instruktora
----Kopka Karol-----
2496Leśniewski JanAsystent Instruktora
2497Maciejewski MaciejAsystent Instruktora
----Ramczykowski Maciej-----
----Skowron Piotr-----
----Raczyński Michał-----

powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Ostrzyce - Frombork, 27 lipca - 04 sierpnia 2013 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2490Dyrla Maciejtrzeci
2491Juszczyk Mirosławtrzeci
----Karmowski Łukasz-----
2500Kunikowski Tadeusztrzeci
2492Maćkowski Jacektrzeci
2493Maćkowski Mikołajtrzeci
2498Piwowarski Dominiktrzeci
2494Raczyński Michałtrzeci
2495Szweda Michałtrzeci
----Szymczak Patryk-----
2499Zwoliński Przemysławtrzeci

powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Ostrzyce - Tępcz, 28 czerwca - 07 lipca 2013 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2484Boboli Grzegorztrzeci
2485Pospieszna Patrycjatrzeci
2486Stopa Łukasztrzeci
2487Gapa Wiesławtrzeci
2488Michalski Włodzimierztrzeci
2489Dyks Marcintrzeci

powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Rybnik, kurs niestacjonarny od lutego do czerwca 2013, egzamin 15, 16 czerwca 2013 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2464Bernacki Piotrtrzeci
2465Biel Kamilatrzeci
2466Cyniak Dariusztrzeci
2467Cyprys Justynatrzeci
2468Cyprys Małgorzatatrzeci
2469Cyprys Mariantrzeci
2470Jakubiec Pawełtrzeci
2471Kojder Kamiltrzeci
2483Leśniak Michałtrzeci
2472Lewczuk Sławomirtrzeci
2473Madzia Marcintrzeci
2474Pachacz Magdalenatrzeci
2504Piasecki Łukasztrzeci
2475Radlak Grzegorztrzeci
2476Rak Marektrzeci
2477Sipko Marektrzeci
2478Słoboda Karolinatrzeci
2479Sówka Soniatrzeci
2480Suszka Jolantatrzeci
2481Suszka Marcintrzeci
2482Zniszczoł Monikatrzeci

powrót na górę



Absolwenci szkolenia doskonalącego w specjalności "Organizacja imprez kajakowych"

Warka, 20 - 21. kwietnia 2013 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
----Babik Marek ----
2257Bielak Agatapierwszy
1102Jontecz Ryszard pierwszy
----Jontecz Małgorzata ----
2451Kowalski Mirosław trzeci
2369Kühn Uta pierwszy
2412Luboń Arkadiuszdrugi
2411Luboń Sławomirdrugi
2024Malaszewski Mariusz pierwszy
2113Michalski Krzysztof pierwszy
2419Pasicka-Świątczak Hanna drugi
2377Piasecki Andrzej drugi
2415Sadzewicz Jerzy drugi

powrót na górę



Rok 2012

Absolwenci szkolenia uzupełniającego dla IRR o specjalności kajakarstwo

Leźno, 07 - 09 grudnia 2012 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2452Dynia Marektrzeci
2454Kaczmarek Pawełtrzeci
2455Lange Wojciechtrzeci
2456Leszczyński Andrzejtrzeci
2457Liguz Tomasztrzeci
2458Ostrowski Michałtrzeci
2459Rajkowski Walter trzeci
2460Sagan Krzysztof trzeci
2461Suliński Piotr trzeci
2462Suryn Maria trzeci
2463Kubiak-Bielski Tomasz trzeci
2540Kowalczyk Krzysztof trzeci

powrót na górę



Absolwenci szkolenia doskonalącego w specjalności "Szkolenia kajakowe"

Augustów, 09 - 10. listopada 2012 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2257Bielak Agatapierwszy
2390*Chamerska Emiliadrugi
2369*Kühn Uta drugi
2443Kuligowski Tadeuszdrugi
2416*Sochaj Marcin drugi
1632Śledziowski Jan pierwszy
2401Woźniak Tomasz drugi

* patrz szkolenie wykładowców PZKaj 2010 r.


powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Ostrzyce - Łeba, 30 czerwca - 08 lipca 2012 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2435Czarnecki Rafałtrzeci
2436Chrobok Sławomirtrzeci
2437Dawid Klaudiusztrzeci
2438Kaźnica Piotrtrzeci
2439Naparty Mikołajtrzeci
2440Nawracaj Marektrzeci
2441Tomasik Jan trzeci

powrót na górę



Rok 2011

Absolwenci szkolenia uzupełniającego dla IRR o specjalności kajakarstwo

Babi Dół, 06 - 07 sierpnia 2011 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2406Błachut Bartosztrzeci
2403Bukowski Arturtrzeci
2404Chlebowski Karoltrzeci
2407Gajda Maciej trzeci
2408Jackiewicz Konrad trzeci
2409Kowalczuk Rafał trzeci
2412Luboń Arkadiusz trzeci
2411Luboń Sławomir trzeci
2428Mielewczyk Dariusz trzeci
2430Mikos Natalia trzeci
2378Piłat Zbigniew trzeci
2405Polkowski Tomasz trzeci
2415Sadzewicz Jerzy trzeci
2427Stefanowicz Elżbieta trzeci
2414Tomczak Borysław trzeci
2413Wolny Jarosław trzeci

powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Chmielno - Babi Dół, 29 lipca - 07 sierpnia 2011 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2449Cyganek Danieltrzeci
2423Leśniak Łukasztrzeci
2402Lubiszewski Marektrzeci
2418Luboń Bartosztrzeci
2422Nawrotek Adamtrzeci
2419Pasicka-Świątczak Hannatrzeci
2420Szyszka Agata trzeci
2421Wlazło Anna trzeci
2425Wlazło Grzegorz trzeci
2401Woźniak Tomasz trzeci
2424Ziąbka Grzegorz trzeci

powrót na górę



Absolwenci kursu Instruktorów Turystyki i Rekreacji PZKaj stopnia III

Chmielonko 09 - 11 czerwca 2011, Babi Dół 22 - 26 czerwca 2011 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2392 Bielecki Paweł trzeci
2397 Bober Mariola trzeci
2393 Bojarin Daniel trzeci
.... Czarnowski Jacek trzeci
2429 Górecki Oskar trzeci
2391 Jeleń Mateusz trzeci
2394 Kamurauskas Andrzej trzeci
2400 Mikos Roman trzeci
.... Mosiądz Michał trzeci
2396 Sochaj Filip Asystent instruktora
2525 Symanowicz Robert trzeci
2417 Talar Aleksander trzeci
2395 Talar Grzegorz Asystent instruktora

powrót na górę



Rok 2010

Absolwenci szkolenia wykładowców PZKaj*

Augustów, 11 - 14 listopada 2010 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2390 Chamerska Emilia----
2369 Kühn Utadrugi
2416Sochaj Marcin----
---- Cywiński Piotr----
2224 Iza Książekdrugi
----Kowalczyk Krzysztof----

* po wprowadzeniu specjalizacji "Szkolenia kajakowe" kurs zaliczany jako podniesienie kwalifikacji instruktorskich


powrót na górę



Absolwenci szkolenia uzupełniającego dla IRR o specjalności kajakarstwo

Gdańsk, 19 kwietnia - 15 czerwca 2010 r.

Nr legitymacjinazwisko, imięnadany stopień ITiR PZKaj
2390 Chamerska Emiliatrzeci
2398 Gromadzka Justynatrzeci
2399 Gromadzki Tomasztrzeci
2505 Seroczyński Jacektrzeci
2416 Sochaj Marcintrzeci

powrót na górę



Rok 2009

Absolwenci kursu Instruktorów Rekreacji Ruchowej w specjalności "Kajakarstwo"

Gdańsk, nr kursu: 94/R/FCP/P/Kaj/2009 r.

Nr zaświadczenianazwisko, imięnadany tytuł
1/kaj/2009 Błachut BartoszIRR
2/kaj/2009 Bukowski ArturIRR
3/kaj/2009 Chlebowski KarolIRR
4/kaj/2009 Cybulski TomaszIRR
5/kaj/2009 Cywiński PiotrIRR
6/kaj/2009 Formella MarlenaIRR
8/kaj/2009 Grzywacz MartaIRR
9/kaj/2009 Jackiewicz KonradIRR
10/kaj/2009 Kanka BartoszIRR
11/kaj/2009 Konopka PiotrIRR
12/kaj/2009 Kowalczuk RafałIRR
13/kaj/2009 Kowalczyk KrzysztofIRR
14/kaj/2009 Orzeszyna ŁukaszIRR
15/kaj/2009 Otta JakubIRR
16/kaj/2009 Polkowski TomaszIRR
17/kaj/2009 Rutkiewicz JacekIRR

powrót na górę



Copyright © instruktorzykajakowi.pl 2013